Ochrana
a leštění
laku

Ochrana a leštění laku

ochrana a leštění laku

Vrátíme zašlému laku jeho lesk a odolnost.

Pro oživení zašlého laku způsobeného oxidací, běžnou údržbou nebo lehkých poškození v laku jako jsou například, jemné škrábance od nehtu, z mycích linek (kartáčů), či jiné znehodnocení laku, od rzi, asfaltu či smůly používáme osvědčené profesionální produkty německé značky KochChemie, které využívají také přední výrobci značek jako např. AUDI, BMW, MERCEDES-BENZ, VW atd.

Upozornění: Tuto službu provádíme pouze v naší provozovně v Hradci Králové.

Rozleštění a renovace laku
Rozleštění a renovace laku

Rozleštění a renovace laku

01

Díky vícestupňovému strojnímu leštění s použitím zmíněného profi materiálu bude výsledným efektem navrácení původní barvy, obnovení glazury, hladkosti povrchu a v neposlední řadě oslnivý lesk.
1K NANO Ochrana
1K NANO Ochrana

1K NANO Ochrana

02

Pro déle trvající výsledný efekt doporučujeme na renovovaný lak aplikovat keramický vosk 1K NANO. Tato technologie zaručí nejen vyšší odolnost vůči mechanickému poškození, stárnutí, ale usnadní i následné mytí vozidla, neulpívání nečistot a hmyzu na karoserii.
Mikro opravy laku
Mikro opravy laku

Mikro opravy laku

03

Drobná poškození, škrábance, výtluky od kamínků lze napravit bodovou opravou laku bez nutnosti rozstřiku. Výhodou této metody je časová a finanční úspora.

Ukázky renovace laku

Ochrana laku nejen nových vozidel

NANO konzervace laku či keramický vosk je vhodné aplikovat na nová vozidla v rámci pravidelné údržby a prevence. Lak karoserie vozidla bude chráněn proti agresivním vnějším vlivům prostředí, UV záření a posypovým solím. Dále se zvýší odolnost proti mechanickému poškození, chemikáliím, usnadní následné mytí a sníží přilnavost nečistot, hmyzu včetně dešťových kapek.

Stav Stav
1 / 2
Po
Před

Často se nás ptáte

Co je lokální oprava

Co je lokální oprava
laku?

Jedná se o lakování v malé ploše poškozeného dílu (rozstřik), kdy docílíme téměř nulového rozdílu oproti původnímu laku.
Doba a cena opravy

Doba a cena opravy

Ceny a doba drobných oprav laku jsou individuální v závislosti na rozsahu a typu poškození, barvě a odstínu laku.
Jak ochránit lak

Jak ochránit lak
nového vozidla?

Nejlepší ochranou laku jak nové karoserie vozidla, tak i karoserie renovované je ošetření voskem.
Nezávazná objednávka

Nezávazná objednávka

Vyplňte prosím následující nezávaznou objednávku. Rádi Vás budeme kontaktovat zpět a pomůžeme s řešením Vaší škodní události.
bezplatná linka

800 800 805

E-mail

info@doktor-dulek.cz